درباره سینکو

 

كمپاني SINKO ژاپن (چیلر تراکمی، فن کوئل، هواساز)

كمپاني سينكو در سال 1950 ميلادي دركشور ژاپن تأسيس شد و در همان سال با توليد دستگاه هاي تهويه مطبوع فعاليت خود را آغاز نمود.

از ويژگي هاي محصولات سينکو که منطبق با جديدترين تكنولوژي هاي روز ژاپن و استاندارد صنعتي ژاپن (Japanese Industrial Standard) ساخته شده اند، مي توان به كارايي بالا و مصرف بسيار ناچيزِ انرژي اشاره کرد. در حال حاضر اين کمپاني به عنوان تامين کننده دستگاه هاي تهويه مطبوع با کيفيت 5 ستاره در ژاپن شناخته شده و تا کنون توانسته بيش از 50% سهم بازارِ هواسازها در اين کشور را در اختيار بگيرد. همچنين اين شرکت در بورس ژاپن (TSE)، برترين بورس دنيا پس از ايالات متحده آمريکا، در کلاس نخست (First Section) که شامل کمپاني هاي معتبر و مشهوري چون TOYOTA Panasonic, SONY, HONDA و... است، حضور دارد. در حال حاضر صدها هزار دستگاه از محصولات مختلف اين کمپاني در ايران نصب و راه اندازي شده و در حال بهره برداري است.

دانش فني، تكنولوژي فوق مدرن و كيفيت بالاي محصولات كمپاني سينكو سبب شده تا كمپاني هاي تهويه مطبوع معتبر دنيا از جمله كمپاني ابـارا ژاپن، سفارش ساخت محصولات مورد نياز خود را، تحت نام برند تجاري خود، به اين كمپاني ارائه دهند. محصولات سينكو در دو كارخانه در كشور ژاپن توليد مي شود. توليدات اين دو کارخانه به دليل تقاضاي زياد محصولات در ژاپن، فقط در بازار آن کشور عرضه مي گردد. از همين رو كمپاني سينكو جهت پاسخگويي به سفارشات متعدد مشتريان خارجي خود، در سال 1990 ميلادي اقدام به احداث كارخانه اي در كشور تايوان با همان ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته موجود در ژاپن نموده است؛ در اين كارخانه ماشين آلات توليد تمام اتوماتيك و متخصصين كارآزموده ژاپني مستقر در واحدهاي پشتيباني فني و كنترل كيفي، تضمين كننده كيفيت محصولات ساخته شده مطابق با همان كيفيت كارخانجات ژاپن هستند.

درباره
کار و اندیشه

 

مأموریت کار و اندیشه :

ارائه محصولات و خدمات با کيفيت و شناخته شده با تکيه بر کارکنان باانگيزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان ملی و بين المللی و ارتقا سطح رفاه مشتریان و کارکنان شده؛ به گونه ای که همگان کار و اندیشه را با رشد پايدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئوليت های اجتماعی بشناسند. همچنین تلاش روز افزون برای اینکه جامعه، کار و اندیشه را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی بشناسد، صورت گرفته و بر مسئوليت‌های سنگين خود در ادامه راه نیز واقف است.

ارزش های سازمانی کار و اندیشه :

• مشتري محوري و ارتقا رضايت مشتريان

• رعايت اخلاق و انصاف و ايجاد رابطه برنده- برنده با شركاي تجاري

• توسعه سرمايه هاي انساني و دانايي محوري

• مسؤوليت پذيري اجتماعي و حفظ پايدار منابع

• توجه به جامعه و محيط زيست