cialis

aboutpic 

كمپانی سینكو در سال 1950 میلادی دركشور ژاپن تأسیس شد و در همان سال با تولید دستگاه های تهویه مطبوع فعالیت خود را آغاز نمود.

از ویژگی های محصولات سینکو که منطبق با جدیدترین تكنولوژی های روز ژاپن و استاندارد صنعتی ژاپن ساخته شده اند، می توان به كارایی بالا و مصرف بسیار ناچیزِ انرژی اشاره کرد. در حال حاضر این کمپانی به عنوان تامین کننده دستگاه های تهویه مطبوع با کیفیت 5 ستاره در ژاپن شناخته شده و تاکنون توانسته بیش از 50% سهم بازارِ هواسازها در این کشور را در اختیار بگیرد. همچنین این شرکت در بورس ژاپن (TSE)، برترین بورس دنیا پس از ایالات متحده آمریکا، در کلاس نخست (First Section) که شامل کمپانی های معتبر و مشهوری چون TOYOTA ,Panasonic, SONY, HONDA و... است، حضور دارد. در حال حاضر هزاران دستگاه از محصولات این کمپانی در ایران نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری است.

دانش فنی، تكنولوژی فوق مدرن و كیفیت بالای محصولات كمپانی سینكو سبب شده تا كمپانی های تهویه مطبوع معتبر دنیا از جمله كمپانی ابـارا ژاپن، سفارش ساخت محصولات مورد نیاز خود را، تحت نام برند تجاری خود، به این كمپانی ارائه دهند.

محصولات سینكو در دو كارخانه در كشور ژاپن تولید می شود. تولیدات این دو کارخانه به دلیل تقاضای زیاد محصولات در ژاپن، فقط در بازار آن کشور عرضه می گردد. از همین رو، كمپانی سینكو جهت پاسخگویی به سفارشات متعدد مشتریان خارجی خود، در سال 1990 میلادی اقدام به احداث كارخانه ای در كشور تایوان با همان ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته موجود در ژاپن نموده است؛ در این كارخانه ماشین آلات تولید تمام اتوماتیك و متخصصین كارآزموده ژاپنی مستقر در واحدهای پشتیبانی فنی و كنترل كیفی، تضمین كننده كیفیت محصولات ساخته شده مطابق با همان كیفیت كارخانجات ژاپن هستند.

بیشتر »

« كار و اندیشه » در سال 1361 فعالیت خود را با اجرای پروژه‌های تاسیسات مكانیكی واحدهای ساختمانی شروع و در طی یك دهه موفق به انجام پروژه‌های بزرگی در این زمینه شد كه شاخص ‌ترین آنان عبارتند از:

    اجرای تاسیسات مكانیكی و الكتریكی فاز سوم شهرك اكباتان، شامل 12000 دستگاه آپارتمان (360/000 متر مربع زیربنا)

    اجرای تاسیسات مركزی مجتمع برج های مسكونی مهستان (شهرك غرب)

    اجرای تاسیسات مكانیكی ساختمان مركزی وزارت صنایع، واقع در خیابان شهید كلانتری

    اجرای موتورخانه مركزی مجتمع تجاری مسكونی 17 طبقه نیلو پارك، واقع در خیابان پاسداران

    اجرای آسانسورهای مجتمع مسكونی آتی‌ ساز

بیشتر »

پروژه های انجام شده :

 " شرکت کار و اندیشه مفتخر است تا برای آشنایی و اطمینان خاطر بیشتر شما مشتریان محترم برخی از پروژه های اجرا شده در ایران را معرفی نماید.

هم اکنون می توانید جزییات بیشتر در مورد پروژه های کمپانی سینکو را از طریق لینک زیر دریافت کنید ؛ به امید همکاری های آتی ..."

 

 

 

پروژه های انجام شده

مشتریان سینکو

 

UP TOGGLE DOWN

حضور در کلاس نخستِ بورس ژاپن :

همچنين اين شرکت در بورس ژاپن (TSE)، برترين بورس دنيا پس از ايالات متحده آمريکا، در کلاس نخست (First Section) که شامل کمپانی هاي معتبر و مشهوری چون TOYOTA ,Panasonic, SONY, HONDA و... است، حضور دارد. دانش فني، تكنولوژی فوق مدرن و كيفيت بالای محصولات كمپانی سينكو سبب شده تا كمپانی های تهويه مطبوع معتبر دنيا از جمله كمپانی ابـارا ژاپن، سفارش ساخت محصولات مورد نياز خود را، تحت نام برند تجاری خود، به اين...

در اختیار داشتن 50% سهم بازارِ هواسازهای ژاپن :

كمپانی سينكو در سال 1950 ميلادی دركشور ژاپن تأسيس شد و در همان سال با توليد دستگاه های تهويه مطبوع فعاليت خود را آغاز نمود. در حال حاضر اين کمپانی به عنوان تامين کننده دستگاه های تهويه مطبوع با کيفيت 5 ستاره در ژاپن شناخته شده و تا کنون توانسته بيش از 50% سهم بازارِ هواسازها در اين کشور را در اختيار بگيرد. 

کیفیت مشابه در همه ی کارخانه ها :

محصولات سينكو در دو كارخانه در كشور ژاپن توليد ميشود. توليدات اين دو کارخانه به دليل تقاضاي زياد محصولات در ژاپن، فقط در بازار آن کشور عرضه مي گردد.