كمپانی سینكو در سال 1950 میلادی دركشور ژاپن تأسیس شد و در همان سال با تولید دستگاه های تهویه مطبوع فعالیت خود را آغاز نمود.

از ویژگی های محصولات سینکو که منطبق با جدیدترین تكنولوژی های روز ژاپن و استاندارد صنعتی ژاپن ساخته شده اند، می توان به كارایی بالا و مصرف بسیار ناچیزِ انرژی اشاره کرد. در حال حاضر این کمپانی به عنوان تامین کننده دستگاه های تهویه مطبوع با کیفیت 5 ستاره در ژاپن شناخته شده و تاکنون توانسته بیش از 50% سهم بازارِ هواسازها در این کشور را در اختیار بگیرد. همچنین این شرکت در بورس ژاپن (TSE)، برترین بورس دنیا پس از ایالات متحده آمریکا، در کلاس نخست (First Section) که شامل کمپانی های معتبر و مشهوری چون TOYOTA ,Panasonic, SONY, HONDA و… است، حضور دارد. در حال حاضر هزاران دستگاه از محصولات این کمپانی در ایران نصب و راه اندازی شده و در حال بهره برداری است.

دانش فنی، تكنولوژی فوق مدرن و كیفیت بالای محصولات كمپانی سینكو سبب شده تا كمپانی های تهویه مطبوع معتبر دنیا از جمله كمپانی ابـارا ژاپن، سفارش ساخت محصولات مورد نیاز خود را، تحت نام برند تجاری خود، به این كمپانی ارائه دهند.

محصولات سینكو در دو كارخانه در كشور ژاپن تولید می شود. تولیدات این دو کارخانه به دلیل تقاضای زیاد محصولات در ژاپن، فقط در بازار آن کشور عرضه می گردد. از همین رو، كمپانی سینكو جهت پاسخگویی به سفارشات متعدد مشتریان خارجی خود، در سال 1990 میلادی اقدام به احداث كارخانه ای در كشور تایوان با همان ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته موجود در ژاپن نموده است؛ در این كارخانه ماشین آلات تولید تمام اتوماتیك و متخصصین كارآزموده ژاپنی مستقر در واحدهای پشتیبانی فنی و كنترل كیفی، تضمین كننده كیفیت محصولات ساخته شده مطابق با همان كیفیت كارخانجات ژاپن هستند.

بیشتر »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *